Telefon : 0 531 467 79 66 | Email : info@sismix.gen.tr

Klima ile çözüm oluşturulması mümkün olmayan, hava sıcaklığının yüksek olduğu, güneşin yakıp-kavurduğu Tüm Açık Mekanları..Plaj, Havuz, ve Açık Hava Spor Alanlarını, Park, Kafeterya, Büfe ve  Çay Bahçelerini, Sıcak Havayı Sismix ile serinletiyoruz! 
Açık alan Serinletme İşlemini, güneş-altı kalan her mekan için özel tasarlanmakta olan Sislendirme Teknolojileri ile yapıyoruz; Ekolojik, Doğal, Estetik, Görsel Olarak Zengin.
 
En önemlisi, açık alan serinletme işlemini Düşük İşletme Maliyetleriyle gerçekleştiriyoruz.
Mikron düzeyinde inceliğe sahip seyreltilmiş su, ortamda sis oluşturur, güneşin hararetiyle seyreltilmiş su zerrecikleri güneşin ışınlarının oluşturduğu hararetle erir, sis olup süratle havada eriyen su, geçirdiği doğal etkileşimle ortamda etkin düzeyde serinlik oluşturur,  çeşitli fan sistemlerini de projenin detaylarına uygun şekilde entegre etmek soğutma performansını maksimum düzeylere ulaştırır.
Suyu, mikron düzeyinde inceltiyoruz, seyreltiyoruz, güneş ışınlarının yüksek ısısını ortamda oluşturduğumuz sis perdesi ile serinliğe dönüştürüyoruz. 
 
Soğutulacak açık hava alanını, Sislendirme Teknolojileri'nin beraberinde proje kapsamında vantilatör ve fanlarla bir bütün olarak değerlendirmek, ortamda oluşacak serinlik hazzını kuvvetlendirir.
Küçük alanlarda, mobil sisleme cihazlarımız değerlendirilebilir.Büyük alanlarda ise, serinletme üniteleri, vantilatör ve fanlarla bir bütün olarak değerlendirilebilir.
 
 
 

Açık Alan Serinletme Sistemin Avantajları:serinletme sisteleri fiyat

* Kurulum maliyetleri ve işletme meliyetleri diğer soğutma sistemlerine göre düşüktür. Aylık masrafı ortalama, 20 TL ile 50 TL arasındadır
* Sisleme sistemleri hem görsel bir çekicilik yaratmaktadır, hem de serinletme etkisi ile müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.
*Serinletme etkisi ayarlanabilmektedir. Makine üzerindeki zamanlayıcı ile püskürme süresi ve durma süresini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
* Sistemin kurulumu ortalama bir cafe için 4-6 saat sürmektedir. Genellikle cafenin çalışmadığı yada müşteri yoğunluğunun az olduğu saatlerde kurulum yapılmaktadır.
* Püskürtücü uç ilave etmek ya da çıkartmak mümkündür. Sisteme ekleme yapmak ya da çıkartmak mümkündür. Kış sezonunda sistem tamamen sökülebilir.
* Sistem şehir şebekesinden gelen su ile ve elektrik 220 V normal priz ile çalışmaktadır.
* Sistem çalıştığında uçan haşerileri engellemekte böylece müşteriler için konforlu ve hyjenik bir ortam oluşturmaktadır.
* Sisteme güzel koku vermesi için dozaj pompası ilave edilebilir.