Telefon : 0 531 467 79 66 | Email : info@sismix.gen.tr

Sismix Açık Alan Serinletme İle Farkı Hissedin

Sismix Açık Alan Serinletme olarak sizleri sıcağın olumsuz etkilerinden kurtarıyoruz…

Sismix Açık Alan Serinletme ticari kaygıdan uzak ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş çalışma prensibi ile sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Özellikle açık alanların serinletilmesi üzerine yoğun çalışmalar yürüten Sismix Açık Alan Serinletme son teknoloji açık alan serinletme sistemleri ile farkını rahatlıkla hissettirmektedir.

Yaptığımız açık alan serinletme ile müşterilerimizin beklentilerine maksimum seviyelerde karşılık vermek temel görevlerimiz arasında yer almaktadır. Manisa merkezli çalışan Sismix Açık Alan Serinletme ülkemizin tüm noktalarına açık alan serinletme hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Firmamızın tanıtımını kısaca yaptıktan sonra açık alan serinletme sistemlerinin ne işe yaradığı hakkında bir açıklama yapalım…

Sıcak havalarda insanların dışarı çıkmak istememesi işletmeleri olumsuz yönde etkilemektedir. Bu olumsuz etkiyi çözmek amacı ile arayışa giren işletme sahiplerine bu sorunlarını çözmek amacı ile açık alan serinletme sistemleri önerilmektedir.

Cafe restoran bahçelerine, kır düğün salonlarına hatta evinizin bahçesine dahi kolaylıkla kurulabilecek açık alan serinletme sistemleri yazın olumsuz etkilerinden sizin ve müşterilerinizin etkilenmemesine büyük katkı sağlamaktadır.

Sıcak yaz havalarında açık tesislerde hizmet veren işletmelerin bir numaralı yardımcısı olan bu sistemler sadece müşterilerin değil çalışanların da bir numaralı yardımcısıdır. Çalışanlar bu sistemler sayesinde ferahlatıcı hava eşliğinde daha verimli çalışabilecekler. Bu nedenle işletme sahipleri çalışanlarının verimliliğini artırmak amacı ile açık alan serinletme sistemlerini tercih etmektedir.

Sismix Açık Alan serinletme sistemleri

Açık alan serinletme sistemleri sıcaklığın düşürülmesi dışında bir çok faydası vardır. Bu faydalar;

ü Havayı yumuşatmakta,

ü Ortama oksijen sağlamakta,

ü Ortama yayılan nahoş kokuların bertaraf edilmesine katkı sağlamakta,

ü Ayrıca oluşturduğu su/buhar perdesi sayesinde sinek, arı ve benzeri böceklerin serinletme yapılan alanlara girmesi, müşterileri rahatsız etmesi büyük ölçüde giderilmektedir.

Aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bizlere 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Web sitemiz >>> http://sismix.gen.tr/

Telefonumuz >>> 0 554 788 80 88

Adresimiz >>> Altay Mah Tenekeciler sok. No: 9 Turgutlu – Manisa

e-posta adresimiz >>> info@sismix.gen.tr